Garena Free Fire MAX 22 Nisan Kodlarını Kullanın: Yakın mesafeden atışta nasıl ustalaşacağınızı öğrenin

whews

New member
22 Nisan Garena Free Fire MAX Kullanım Kodları: Free Fire Max, Hindistan'da en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biridir. Grafik yoğunluklu oynanışı, oyun deneyimini geliştirir ve ödeme yapanları bağımlı tutar. Ancak oyunu daha ilginç kılan şey, oyuncuların çeşitli oyun becerilerini öğrenebileceği gerçek zamanlı savaş alanı deneyimidir. Oyun tamamen düşmanları tespit etmek ve onları ortadan kaldırmakla ilgili. Ancak bu sanıldığı kadar kolay değildir. Oyuncular, düşmanları hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için hedeflerinde ustalaşmalıdır. Bu nedenle yakın mesafeden çekimde nasıl ustalaşabileceğinizi öğrenin.

Ayrıca şunu okuyun: 22 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları

Garena Free Fire MAX 22 Nisan Kodlarını Kullanın: Yakın mesafeden atışta ustalaşma

• Oyuncuların dikkate alması gereken ilk şey, yakın mesafeden atış için silah seçimidir. Yakın dövüşler için pompalı tüfekleri, SMG'leri ve saldırı tüfeklerini akıllıca seçtiğinizden emin olun.
  • Bir kavgaya dalmak için yeterli sağlığa sahip olduğunuzdan emin olun. Enerjinizi artırmak için sağlık malzemelerini kullanın ve ardından yakın mesafeli öldürmeler yoğunlaşabileceğinden ve sağlığınızı hızla tüketebileceğinizden savaşlara girin.
  • Yakın mesafeden bile kendinizi hasardan korumak için bir siperin arkasında kalın. Her zaman saklanacak doğru yeri bulun ve ardından düşmanları ortadan kaldırmak için hamlenizi yapın.
Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 21 Nisan Kodlarını Kullan

Garena Free Fire MAX 22 Nisan Kodlarını Kullan

S6O4H1Y9M2N5T3G

X7R2Z8D6A1B4Q9V

G3F1P9T4N5E7L2I

I6V8Q2U3M5D4K9S

J4H7A6W1C8Z9Y3B

F5M1T8D2G6P7X9R

K9Q3N2B5J8Y6U4C

Ayrıca şunu okuyun: 21 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları

Garena Free Fire MAX 22 Nisan Kodlarını Kullanma: Kodları kullanma adımları

Adım 1: Free Fire Max kodlarını kullanmak için öncelikle resmi Free Fire Hesabınızda oturum açın ve Misafir hesabı kullanmaktan kaçının.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerinden uzak durun ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!