Garena Free Fire MAX 20 Nisan Kodlarını Kullan: Avatarlar, silah görünümleri ve daha fazlası sunuluyor

whews

New member
20 Nisan Garena Free Fire MAX Kullanım Kodları: Garena Free Fire MAX için OB44 güncellemesinin yayınlanmasıyla birlikte, oyuncu olmak için kesinlikle heyecan verici bir dönem. Geliştiriciler, belirli bir dizi hedefi tamamlama veya elmas harcama karşılığında ödüller sunan özel oyun içi etkinlikler başlattığında işler daha da olaylı hale geliyor. Ancak, bunlardan hiçbirini yapmak istemiyorsanız ama yine de ödül istiyorsanız, bunları almanın başka bir yolu daha var: kodları kullanarak. Garena Free Fire MAX kullanım kodları hakkında her şeyi öğrenin.

Garena Free Fire MAX kodlarını kullanma

Garena Free Fire MAX, oyunculara savaşlarda yardımcı olmaları ve oyunu kazanmaları için silahlar, kasvetli duvarlar ve daha fazlasını sunuyor. Bu eşyaların çoğu özel etkinlikler aracılığıyla satın alınabilse de, bir kısmı da oyun içi mağazadan elmas veya altın harcayarak satın alınabiliyor. Kullanma kodları burada devreye giriyor. Bu alfasayısal kodlar, oyunculara karakterler, görünümler, silahlar ve elmaslar gibi öğeleri ücretsiz olarak alma şansı verir.

Ancak oyuncular, Garena Free Fire MAX kullanım kodlarıyla ilgili bazı hususların farkında olmalıdır.

1. 12-18 saatlik bir son kullanma süresiyle gelirler; bu nedenle oyuncuların bunları hızlı bir şekilde kullanması gerekecek.

2. Oyuncunun farklı bir sunucuda veya bölgede olması nedeniyle bazı kodlar belirli bir oynatıcı için çalışmayabilir. Bu nedenle oyuncuların mümkün olduğunca çok sayıda kodu denemeleri önerilir.

Garena Free Fire MAX 20 Nisan Kodlarını Kullan

Q3F6W8K4R9V07PBJ

M7R4F9W2K8V3PB8J

L8W3FHT6E5Y454WJ

C4R7GEDRT5GHE563

D9F2W6R7V3K80PBJ

X5R8F3W9K7V82PBJ

G7F2W6K9R3V8PBKJ

P9R4W7K3F6V8PBKJ

B3W6F9R7K2V8PBKJ

Garena Free Fire MAX 20 Nisan Kodlarını Kullan: Kodları kullanma adımları

Adım 1: Freebie kodlarını kullanmak için öncelikle Free Fire Hesabınızda oturum açtığınızdan ve Misafir hesabı kullanmadığınızdan emin olmanız gerekir.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerinden uzak durun ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!