Garena Free Fire MAX 2 Mayıs Kodlarını Kullanın: Özel oyun içi ödülleri bugün kazanın

whews

New member
2 Mayıs Garena Free Fire MAX Kullanım Kodları: Bir zamanlar yasaklanan Free Fire oyununun halefi olan Garena Free Fire Max, dünya çapındaki oyuncuları büyülemeye devam ediyor. Hindistan'daki ilk çıkışından bu yana sürükleyici oynanışı ve çarpıcı görselleriyle sadık bir takipçi topladı. Geliştiriciler 111 Dot Studios'un her gün yayınladığı kullanma kodları da heyecanı daha da artırıyor ve oyunculara oyun içi avantajlardan oluşan bir hazine vaat ediyor.

Bu kullanma kodları tam olarak nedir? Bunlar, büyük harfler ve sayıların karışımını içeren 12 karakterlik alfasayısal kombinasyonlardır. Oyuncular bu kodlar aracılığıyla gösterişli görünümlerden güçlü silahlara ve karakter yükseltmelerine kadar çeşitli oyun içi özelliklerin kilidini açabilirler. Sadece bir hediye olarak değil, aynı zamanda akıllıca bir pazarlama taktiği olarak da hizmet veren bu kodlar, beklenti ve tatmini harekete geçirerek oyunculara bir kuruş bile harcamadan premium ürünler sunuyor.

Ayrıca okuyun: 2 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları: Yeni BR Dereceli Sezon 39 etkinliğine göz atın

Bu kodların yalnızca 12 saatlik bir süre sınırıyla geldiğini ve ilk 500 kullanıcı tarafından alınabileceğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle, bu özel ödüllere sahip olmak istiyorsanız, süreleri dolmadan hızlı bir şekilde harekete geçmek çok önemlidir.

Garena Free Fire MAX 2 Mayıs Kodlarını Kullan

• 2E4C7V0B5N6M1Z8
  • I2O3A4S5D62F7G8
  • U9Y0ST1R2E3W4Q5
  • H6J7K8L9Z1X2SC3
  • M4N5B6SV7F8G9H0
  • P1OS2I3U4Y5T6W7
  • A8S9D0F1G2J3K4
Ayrıca okuyun: Apple, Zürih'te gizli AI laboratuvarını kurmak için 36 eski Google uzmanını işe aldı – Bilinmesi gereken önemli şeyler

Garena Free Fire MAX 2 Mayıs Kodlarını Kullanma: Kodları kullanma

Adım 1: Freebie kodlarını kullanmak için öncelikle Free Fire Hesabınızda oturum açtığınızdan ve Misafir hesabı kullanmadığınızdan emin olmanız gerekir.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerinden uzak durun ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. HT Tech kanalını WhatsApp'ta takip etmek için buraya tıklayarak hemen katılın!