Garena Free Fire MAX 17 Ekim kodlarını kullanın: Grizzly Born Paketini nasıl alacağınızı öğrenin

whews

New member
17 Ekim için Garena Free Fire MAX kullanım kodları: Hindistan'da bayram sezonu yaklaşırken Free Fire, oyuncuların özel ve temalı oyun içi ödüller kazanabileceği birçok heyecan verici etkinlik düzenledi. 2024 Diwali takvimi devam eden ve gelecek birçok etkinlikle yayınlanmış olsa da, oldukça popülerlik kazanan özel bir ödül var. Light Vs Dark etkinliğinde duyurulan Grizzly Born Paketi birçok başka ödülden oluşuyor. Yeni paket ve oyuncuların bu pakete nasıl sahip olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 16 Ekim kodlarını kullanın

Garena Free Fire MAX 17 Ekim kodlarını kullanma: Grizzly Born Paketi nasıl edinilir

Grizzly Born Paketi, Light Vs Dark adlı yeni başlatılan etkinlikte mevcut. Bu etkinlik 4 Kasım'a kadar oyunda kalacak. Bu, oyuncuların belirli görevleri tamamlamasını, puan kazanmasını ve istenen ödülleri almasını gerektiren, görev tabanlı bir etkinliktir. Grizzly Born Paketi için alıcıların en az 520 puana ihtiyacı var. Puan kazanmak için oyuncuların oynanan maç sayısını artırmak, her avlamada puan kazanmak ve diğerleri gibi görevleri tamamlaması gerekir.

Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 15 Ekim kodlarını kullanın

17 Ekim için Garena Free Fire MAX kullanım kodları:

FFIC33NTEUKA

UVX9PYZV54AC

ZZZ76NT3PDSH

FFAC2YXE6RF2

FF11WFNPP956

XZJZE25WEFJJ

FFCMCPSJ99S3

MCPW3D28VZD6

HNC95435FAGJ

MCPW2D1U3XA3

BR43FMAPYEZZ

FFCMCPSEN5MX

FF9MJ31CXKRG

U8S47JGJH5MG

Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 14 Ekim kodlarını kullanın

Garena Free Fire MAX 17 Ekim kodlarını kullanma: Kodları kullanma adımları

Adım 1: Hediyenin kolayca hesabınıza aktarılabilmesi için Garena Free Fire MAX hesabınızdan giriş yapın. Misafir hesabını kullanmaktan kaçının işe yaramaz.

Adım 2: Şimdi https://reward.ff.garena.com adresindeki resmi Free Fire MAX Redemption web sitesine gidin.

Adım 3: Şimdi, kodları kullanmak ve postanıza ödüller almak için Google, Facebook, VK veya başkalarını kullanarak hesabınıza giriş yapın.

Adım 4: Şimdi, oyun içi ödülleri almak için 12 veya 16 haneli ödeme kodunuzu web sitesinde bulunan kutuya girin.

Adım 5: Şimdi 'Tamam'ı tıklayın; ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!