Garena Free Fire MAX 12 Mayıs Kodlarını Kullanın: Görünümler, silahlar ve daha fazlasını bugün alın

whews

New member
12 Mayıs Garena Free Fire MAX Kullanım Kodları: Popüler battle royale oyunu Garena FF Max, oyuncuları için daha fazla güzellikle geri döndü. Hindistan'daki lansmanından bu yana oyuncular harika grafiklerine ve heyecan verici oynanışına hayran kaldı. Artık 111 Dot Studios'taki geliştiriciler oyun deneyiminizi renklendirmek için günlük kodlar veriyor.

Bu kodlar nedir diye soruyorsunuz? Bunlar, görünümler, silahlar ve karakter yükseltmeleri gibi harika oyun içi ödüllerin kilidini açan, 12 rakam uzunluğundaki özel harf ve rakam kombinasyonlarıdır. Oyuncular ve oyunun popülerliği açısından bu bir kazan-kazan durumudur.

Ancak işin püf noktası şu: Bu kodlar yalnızca 12 saat gibi sınırlı bir süre için edinilebilir ve yalnızca ilk 500 oyuncu bunları yakalayabilir. Yani karakterinizi en yeni ekipmanlarla donatmak istiyorsanız, hepsi bitmeden acele etseniz iyi olur.

12 Mayıs Garena Free Fire MAX Kullanım Kodları:

FIRUYHGFBCNI8S7

FWUYEGTBRTGNBK

F2BN8VJNCDRK5OT

FGBW3REGFBI7345

FJ8FG7BSJU6YT3R

FFEV1BHUA7Q6TGH

FERTY9IHK6OV98U

FZ7YTA5Q4RED2C3

FVBERFJUVYTSRF4

F8FXTHR8KIUHWG4

FGT5RFVDERFVSER

F3BERNFJUCYTSRAF

F5DCV3B4N5JIG8U7

Garena Free Fire MAX 12 Mayıs Kodlarını Kullanma: Kodları kullanma adımları

Adım 1: Freebie kodlarını kullanmak için öncelikle Free Fire Hesabınızda oturum açtığınızdan ve Misafir hesabı kullanmadığınızdan emin olmanız gerekir.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerinden uzak durun ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız.

Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp'ta takip etmek için buraya tıklayarak hemen katılın!