23 Nisan Garena Free Fire MAX Kullanım Kodları: OB44 güncellemesi geldi! Yenilikleri kontrol edin

whews

New member
23 Nisan Garena Free Fire MAX Kullanım Kodları:Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Garena Free Fire MAX geliştiricileri, oyuncuların heyecan verici ödüller kazanmaları için birçok fırsat sundu. Bunun dışında, yalnızca mevcut karakterlere ve oynanış öğelerine ince ayarlar getirmekle kalmayıp aynı zamanda yeni karakterler, modlar ve oynanış özellikleri de getiren OB44 güncellemesi tanıtıldı. Eğer son birkaç haftadır sabırla bu güncellemeyi bekliyorsanız Garena Free Fire MAX OB44 güncellemesindeki yeniliklere göz atın.

Ayrıca şunu okuyun: 23 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları

Garena Free Fire MAX OB44 güncellemesi – Yenilikler

Güncellemeyle birlikte oyunun geliştiricileri iki yeni battle royale görevini tanıttı: Yeni Kötü Adam Fethi ve Mechadrake Denemesi. Her ikisi de size Mechadrake Puanı kazandıracak. Clash Squad moduna ayrıca Dragon Freeze, EMP Grenade, Dragon Sprinters ve Dragonling gibi öğeleri içeren yeni bir Yeni Dragon Airdrop eklendi. Ayrıca popüler Zombi Avı tamamen yeni bir haritayla geri getirildi.

Oyuncular ayrıca özel harekat askeri Kairos adlı yeni bir karaktere de erişebilecekler. Bu karakter heyecan verici ve gizemli güçler getiriyor!

Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 22 Nisan Kodlarını Kullan

Garena Free Fire MAX 23 Nisan Kodlarını Kullan

MCPW2D1U3XA3
FFCMCPSGC9XZ
UVX9PYZV54AC
MCPW3D28VZD6
V427K98RUCHZ
BR43FMAPYEZZ
FFCMCPSEN5MX
FF11NJN5YS3E
FF10617KGUF9
NPYFATT3HGSQ

Garena Free Fire MAX 23 Nisan Kodlarını Kullanma: Kodları kullanma adımları

Adım 1: Freebie kodlarını kullanmak için öncelikle Free Fire Hesabınızda oturum açtığınızdan ve Misafir hesabı kullanmadığınızdan emin olmanız gerekir.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerinden uzak durun ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!