22 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları: Mechadrake Etkinliğini nasıl oynayacağınızı öğrenin ve ödüller kazanın

whews

New member
22 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları: Free Fire, yeni özellikler, etkinlikler ve oyun deneyimleriyle oyuna OB44 güncellemesini sundu. Güncelleme, oyunculara yeni temalı sanal dünyaya girme ve oyunu yeni düşmanlar ve zorluklarla oynama şansı verecek. Böyle bir güncelleme, mobil oyun oynamanın heyecanını ve heyecanını devam ettiriyor. Ek olarak, yeni güncellemelerle birlikte oyun, oyunculara karakterler, kıyafetler, silah görünümleri ve daha fazlası gibi yeni oyun ekipmanları sağlamak için yeni etkinlikleri kademeli olarak duyuracak. Yakın zamanda duyurulan Mechadrake Etkinliği hakkında bilgi edinin.

22 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları: Mechadrake Etkinliği Nedir?

Mechadrake Etkinliği, 18 Nisan'da yayınlanan oyundaki yeni bir özelliktir ve 5 Mayıs'a kadar oyunda kalacaktır. Bu etkinlikte oyuncuların Mechadrake puanları kazanmak için atanan görevleri tamamlamaları gerekir. Daha sonra oyuncunun savaşa girebilmesi için Mechadrake duruşmasını boylaması gerekecek. Savaş sırasında oyuncunun puan alabilmesi için Mechadrake'i yenmesi gerekecek. Eğer savaşa giremezseniz puanlarınızın düşüleceğini unutmayın. Mechadrake yenildiğinde oyuncular rütbe puanları ve diğer ödüllerle ödüllendirilecek. Ayrıca Free Fire kodlarını kullanarak nasıl ücretsiz ödüller kazanabileceğinizi de kontrol edin.

22 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları:

S6O4H1Y9M2N5T3G

X7R2Z8D6A1B4Q9V

G3F1P9T4N5E7L2I

I6V8Q2U3M5D4K9S

J4H7A6W1C8Z9Y3B

F5M1T8D2G6P7X9R

K9Q3N2B5J8Y6U4C

22 Nisan Garena Free Fire Kodlarını Kullanma: Kodları kullanma adımları

Adım 1: İşlemi başlatmak için öncelikle resmi Free Fire Hesabınızdan oturum açın ve Free Fire kodlarını kullanırken Misafir hesabı kullanmaktan kaçının.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerine dikkat edin ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayınBurada hemen katılmak için!