2 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları: Yeni BR Dereceli Sezon 39 etkinliğine göz atın

whews

New member
2 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları: Free Fire BR Dereceli Sezon 39 sonunda geldi ve oyun aynı başlıkta heyecan verici bir etkinliği de tanıttı. Free Fire, grafik ağırlıklı oynanışı, benzersiz temaları ve etkinlikleriyle tanınır. Şimdi bu yeni etkinlik, oyuncuları paraşütler, Ekipman Sandığı ve daha fazlası gibi heyecan verici ödüllerle güçlendirecek. Siz de ödül kazanmak istiyorsanız Free Fire BR Dereceli Sezon 39 etkinliği ve ödüllerini nasıl alabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları: Free Fire BR Dereceli Sezon 39 etkinliği hakkında

BR Dereceli Sezon 39 etkinliği 1 Mayıs'ta duyuruldu ve 7 Mayıs'a kadar oyunda kalacak. Bu eşsiz bir Free Fire etkinliği, oyuncuların ödülleri almak için elmas kullanmak yerine birkaç görevi tamamlaması gerekecek. Etkinliğin görevlerinden bazıları arasında, ücretsiz bir Rastgele Dizilim Sandığı almak için 6 BR Sıralamalı maç oynamak, bir Rastgele Dizilim Sandığı almak için 12 BR Sıralamalı maç oynamak ve daha fazlası yer alıyor. Etkinlik sadece 7 gün olduğundan, oyuncuların etkinlik ödüllerini alabilmeleri için gün içinde oynadıkları oyun sayısını artırmaları gerekmektedir. Ayrıca 2 Mayıs için Free Fire kullanım kodlarına göz atın.

Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 1 Mayıs Kodlarını Kullan

2 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları:

2E4C7V0B5N6M1Z8

I2O3A4S5D62F7G8

U9Y0ST1R2E3W4Q5

H6J7K8L9Z1X2SC3

M4N5B6SV7F8G9H0

P1OS2I3U4Y5T6W7

A8S9D0F1G2J3K4

Ayrıca şunu okuyun: 1 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları

2 Mayıs Garena Free Fire Kodlarını Kullanma: Kodları kullanma adımları

Adım 1: İşlemi başlatmak için öncelikle resmi Free Fire Hesabınızdan oturum açın ve Free Fire kodlarını kullanırken Misafir hesabı kullanmaktan kaçının.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerine dikkat edin ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Ayrıca şunu okuyun: 30 Nisan Garena Free Fire Kullanım Kodları

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!