11 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları: Sis bombalarını akıllıca kullanmanın ve yok edilmekten kaçınmanın en iyi yolları

whews

New member
11 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları: Garena Free Fire, büyük ölçüde bireysel oyun becerilerine dayanan böyle bir battle royale oyunudur. Bu nedenle, oyun düzenini kavramak ve savaşın nasıl işlediğini anlamak için çok fazla pratik yapmak ve saatlerce oyun seansı yapmak gerekir. Bu nedenle oyuncular, rakibini akıllıca alt etmek ve onlar sizi fark etmeden onu ortadan kaldırmak için hileler keşfetmelidir. Bu kadar küçümsenen becerilerden biri, el bombaları, sis bombaları ve diğerleri gibi düşen topları doğru zamanda kullanmanın yoludur. Bu nedenle bu kılavuzda düşmanların kafasını karıştırmak için duman toplarını nasıl akıllıca kullanabileceğinizi açıklayacağız.

11 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları: Sis bombaları akıllıca nasıl kullanılır?

• Etrafınızda düşmanlar varken açık bir alanda mahsur kaldığınızda, birden fazla sis bombası kullanarak güvenli bir şekilde yer değiştirin ve fark edilmekten veya vurulmaktan kaçınmak için yeni bir siper bulun.
  • Sis bombaları düşmanların dikkatini dağıtmanın ve kafalarını karıştırmanın en iyi yoludur. El bombalarını birkaç farklı yöne atabilir ve gerçek konumunuz konusunda kafanızı karıştırabilirsiniz.
  • Erzak sıkıntısı çekiyorsanız ve bir dövüş sırasında acilen cephane veya sağlık kitlerine ihtiyacınız varsa, sis bombaları aracılığıyla yok edilen düşmanların sandıklarını veya erzak düşüşünü yağmalayabilirsiniz.
Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 10 Mayıs Kodlarını Kullan

11 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları:

FGYUI8PL0OIJUH

YQ2WS3EDRCTYG

BHUNHINKI98UY

HIOO0LKMNBVCX

S45TGHJU7YTFVB

NJKIUY6ZQ21QSX

CDE3E4RFGVBNH

YT65YHBHJIKOLK

M4LPOIUYHGFCXS

DRTT5RE2SQ234R

FVGHY6T5RFVGBH

JI8U7YGHNJKO98

IUJKNBVCSWQ23E

Ayrıca şunu okuyun: 10 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları

11 Mayıs Garena Free Fire Kullanım Kodları:

Adım 1: İşlemi başlatmak için öncelikle resmi Free Fire Hesabınızdan oturum açın ve Free Fire kodlarını kullanırken Misafir hesabı kullanmaktan kaçının.

Adım 2: Resmi Free Fire Redemption web sitesine gidin. Kötü amaçlı web sitelerine dikkat edin ve kodları kullanmak için yalnızca resmi web sitesini kullanın.

Ayrıca şunu okuyun: Garena Free Fire MAX 9 Mayıs Kodlarını Kullan

Adım 3: Haberin Sonu ulaştığınızda Google, Facebook, VK ve daha fazlası gibi çeşitli seçeneklerle giriş yapın.

Adım 4: Giriş yaptığınızda, 12 haneli kullanım kodunuzu girebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: 'Tamam'ı tıkladığınızda ödüllerinizi 24 saat içinde oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Gelecekte daha fazla kullanım kodu için burayı takip edin.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!